Kommunestyret

Det nye kommunestyret består av 49 politikere.

Klikk for stort bildeHanne Kristine Tollerud Ingeborg Thorsland Hanne Kristine Tollerud
Ordfører

Arbeiderpartiet
Tlf. 94313 206
Hanne.Tollerud@moss.kommune.no

Klikk for stort bildeChristian Larsen Ingeborg Thorsland  Christian Larsen
Medlem

Arbeiderpartiet
Tlf. 977 81 568
christian.larsen@politiker.moss.kommune.no

 

 

 

 

 

            mangler bildet

 



  






Erik Krogsvold
Medlem

Arbeiderpartiet
erik.krogsvold@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bilde Hanne Luthen Ingeborg Thorsland Hanne Luthen
medlem

Arbeiderpartiet

hanne.luthen@politiker.moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeHans Jørn Rønningen Ingeborg Thorsland Hans Jørn Rønningen
medlem

Arbeiderpartiet

hans.jorn.ronningen@politiker.moss.kommune.no 

Klikk for stort bildeIrene Hetmann Landgren Ingeborg Thorsland Irene Hetmann Landgren
medlem

Arbeiderpartiet

irene.hetmann.landgren@politiker.moss.kommune.no 

 

Klikk for stort bildeMorten Grønli Ingeborg Thorsland Morten Grønli
medlem
Arbeiderpartiet

morten.gronli@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildeOle Gjølberg Ingeborg Thorsland Ole Gjølberg
medlem

Arbeiderpartiet

ole.gjolberg@politiker.moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeShakeel Rehman Ingeborg Thorsland Shakeel Rehman
medlem

Arbeiderpartiet
Tlf. 414 52 436
shakeel.rehman@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildeSofie Norrøne Thelin Ingeborg Thorsland Sofie Norrøne Thelin
medlem

Arbeiderpartiet
sofie.thelin@politiker.moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeSynne Skartlien Ingeborg Thorsland Synne Skartlien
medlem

Arbeiderpartiet
synne.skartlien@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildeTomas Colin Archer Ingeborg Thorsland Tomas Colin Archer
medlem

Arbeiderpartiet
Tlf.481 37 880
tomas.c.archer@moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeMette Gro Karlsen Ingeborg Thorsland Mette Gro Karlsen
medlem
Arbeiderpartiet

mette-gro.karlsen@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildeKaya Krogsvold Ingeborg Thorsland Kaya Krogsvold
medlem
Arbeiderpartiet
Kaja.Krogsvold@politiker.moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeAstrid Nielsen Eliassen Ingeborg Thorsland Astrid Nielsen Eliassen
medlem

Høyre
Tlf.: 416 65 802
astrid.nielsen.eliassen@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildeBjørn Mikarlsen Ingeborg Thorsland Bjørn Mikarlsen
medlem

Høyre
bjorn.mikarlsen@politiker.moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeGretha Kant Ingeborg Thorsland Gretha Kant
medlem

Høyre
Tlf.: 951 49 664
gretha.kant@moss.kommune.no

Klikk for stort bildeHarald Fløgstad Ingeborg Thorsland Harald Fløgstad
medlem

Høyre
harald.flogstad@politiker.moss.kommune.no

 

         

 

   

 

            mangler bildet

 

 

 



 

 

 

Jan Otto Syvertsen
medlem

Høyre
jan.otto.syvertsen@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildeJørn Roald Wille Ingeborg Thorsland Jørn Roald Wille
medlem

Høyre
Tlf. 922 28 499
jorn.wille@politiker.moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeLars Thomas Paulshus Ingeborg Thorsland Lars Thomas Paulshus
medlem

Høyre
lars.thomas.olsen.paulshus@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildeLine Jeanette Haugen Ingeborg Thorsland Line Jeanette Haugen
medlem

Høyre
line.jeanette.haugen@politiker.moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeSissel Rundblad Ingeborg Thorsland Sissel Rundblad
medlem

Høyre
Tlf.: 951 48 720
sissel.rundblad@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildeAnette Mjelde Ingeborg Thorsland Anette Mjelde
medlem

Ny Kurs
anette.mjelde@politiker.moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeArild Svenson Ingeborg Thorsland Arild Svenson
medlem

Ny Kurs
Tlf.: 911 22 918
arild.svenson@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildeCecilie Skjelstadaunet Ingeborg Thorsland Cecilie Skjelstadaunet
medlem

Ny Kurs
cecilie.skjeldtadaune@politiker.moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeChristian Clasén Ingeborg Thorsland Christian Clasén
medlem

Ny Kurs
christian.clasen@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildeMarie Therese Bakkevig Ingeborg Thorsland Marie Therese Bakkevig
medlem

Ny Kurs
Tlf.: 918 07 001
therese.bakkevig@gmail.com

 

Klikk for stort bildeMichael Torp Ingeborg Thorsland Michael Torp
medlem

Fremskrittspartiet
michael.torp@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildeNiklas Eriksen Ingeborg Thorsland Niklas Eriksen
medlem

Fremskrittspartiet
niklas.eriksen@politiker.moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeOle Martin Johansen Ingeborg Thorsland Ole Martin Johansen
medlem

Fremskrittspartiet
ole.martin.johansen@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildePer Christian Saastad Ingeborg Thorsland Per Christian Saastad
medlem

Uavhengig
per.christian.saastad@politiker.moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeAnn May Noomi Martinsen Ingeborg Thorsland Ann May Noomi Martinsen
medlem

Rødt
Tlf.: 924 34 750
Ann.May.Noomi@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildeEirik Tveiten Ingeborg Thorsland Eirik Tveiten
medlem

Rødt
Tlf.: 917 12 346
eirik.tveiten@politiker.moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeMarita Toverud Ingeborg Thorsland Marita Toverud
medlem

Rødt
Tlf.: 404 52 021
marita.toverud@moss.kommune.no

Klikk for stort bildeRemi Sølvberg Ingeborg Thorsland Remi Sølvberg
medlem

Rødt
Tlf.: 900 92 109
remi.solvberg@politiker.moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeAnnette Lindahl Raakil Ingeborg Thorsland Annette Lindahl Raakil
medlem

Senterpartiet
annette.lindahl.raakil@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildeBjørge Marckus Huth Ingeborg Thorsland Bjørge Marckus Huth
medlem

Senterpartiet
bjorge.marcus.huth@politiker.moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeJon Granrud Ingeborg Thorsland Jon Granrud
medlem

Senterpartiet
jon.granrud@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildeTor Petter Ekroll Ingeborg Thorsland Tor Petter Ekroll
Varaordfører

Senterpartiet
tor.petter.ekroll@moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeBenedicte Lund Ingeborg Thorsland Benedicte Lund
medlem

Miljøpartiet De Grønne
Tlf.: 977 14 838
benedicte.lund@moss.kommune.no

Klikk for stort bildeKenneth Busch Ingeborg Thorsland Kenneth Busch
medlem

Miljøpartiet De Grønne
kenneth.busch@politiker.moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeKristin Lind-Larsen Ingeborg Thorsland Kristin Lind-Larsen
medlem

Miljøpartiet De Grønne
kristin.lind-larsen@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildeAnne Aga Ingeborg Thorsland Anne Aga
medlem

Sosialistisk Venstreparti
anne.aga@moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeMonica Skeide Glad Ingeborg Thorsland Monica Skeide Glad
medlem

Sosialistisk Venstreparti
monica.skeide.glad@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bildeØivind Tandberg-Hanssen Ingeborg Thorsland Øivind Tandberg-Hanssen
medlem

Sosialistisk Venstreparti
Tlf.: 951 85 834
oivind.tandberg-hanssen@politiker.moss.kommune.no

 

Klikk for stort bildeFinn Erik Blakstad Ingeborg Thorsland Finn-Erik Blakstad
medlem

Venstre
finn-erik.blakstad@politiker.moss.kommune.no

Klikk for stort bilde Venstre Sindre Westerlund Mork
medlem

Venstre
Tlf.: 916 95 642
sindre.mork@moss.kommune.no

Klikk for stort bildeFinn Alexander Jensen Ingeborg Thorsland  

 

 

 

 

 

 






 

 

 

Finn Alexander Jensen
medlem

Kristelig Folkeparti
Tlf.: 468 91 339
Finn.Jensen@politiker.moss.kommune.no