Rådmannens ledergruppe

Rådmann Hans Reidar Ness

Klikk for stort bilde Ingeborg Thorsland Besøksadresse:
Moss rådhus,
Kirkegata 15, 1501 Moss
Tlf. 928 96 735
hans.reidar.ness@moss.kommune.no

 

Stabssjef samfunn og strategi og assisterende rådmann Ivar Nævra

Klikk for stort bilde Ingeborg Thorsland

Besøksadresse
Moss rådhus,
Kirkegata 15, 1501 Moss
Tlf. 994 45 040 
ivar.naevra@moss.kommune.no

Stabssjef organisasjon Are Hammervold Solvang

Klikk for stort bilde Ingeborg Thorsland

Besøksadresse
Moss rådhus,
Kirkegata 15, 1501 Moss
Tlf. 908 22 233
are.hammervold.solvang@moss.kommune.no

Stabssjef for innovasjon Odd Ruud

Klikk for stort bilde Ingeborg Thorsland

Besøksadresse
Kirkegata 14A, 1501 Moss
Tlf. 926 03 999
odd.ruud@moss.kommune.no

Kommunalsjef for oppvekst og utdanning Johanna Lervik

Klikk for stort bilde Ingeborg Thorsland

Besøksadresse
Kirkegata 14, 1501 Moss
Tlf. 971 18 367
johanna.lervik@moss.kommune.no

Kommunalsjef for kultur, aktivitet og inkludering Silje Hobbel

Klikk for stort bilde Ingeborg Thorsland

Besøksadresse
Moss rådhus,
Kirkegata 15, 1501 Moss
Tlf. 957 74 556
silje.hobbel@moss.kommune.no

Kommunalsjef for helse og mestring Eli Thomassen

Klikk for stort bilde Ingeborg Thorsland

Besøksadresse
Larkollveien 9, 1570 Dilling
Tlf. 454 44 560
eli.thomassen@moss.kommune.no

Kommunalsjef for teknisk, samferdsel, landbruk og miljø Torunn Årset

Klikk for stort bilde Ingeborg Thorsland

Besøkadresse
Kirkegata 15, 1501 Moss
Tlf. 917 80 179
torunn.arset@moss.kommune.no