Ansatte Verket skole

Verket skoles Ledelse
Stilling Navn Telefon Mobil
Rektor Håkon Sætrang 69 24 84 42 99 40 09 35
Avdelingsleder 1.-4. trinn + SFO Liv Betty Nilsen 69 24 81 67 93 22 28 01
Avdelingsleder 5.-7. trinn Laila Erlandsen 69 24 81 54 48 20 46 93
Avdelingsleder 8.-10. trinn Anders Hansen 69 24 81 64 95 48 82 38
Avdelingsleder ROT, ROS og sos.ped Tone Danielsen 69 24 81 65 90684804
Avdelingsleder IKT, HMS og systemansvarlig Pål Brede Valdal 69 24 81 93 97 53 58 82

 

Verket skole - andre kontaktpersoner
Stilling Navn Telefon
Saksbehandler Hanne Johnsen 69248440
Helsesøster Rita E Krogstad 69248157 / 48264082
Rådgiver Torgeir Hansen
Verket skoles ansatte
Etternavn Fornavn E-post
Aas Liv-Iren liv-iren.aas@mosseskolen.no
Abrahamsen Else else.grete.abrahamsen@mosseskolen.no
Ahmed Ali aliah@mosseskolen.no
Amundsen Eirik eirik.amundsen@mosseskolen.no
Andersen Truls Henning truls.henning.andersen@mosseskolen.no
Andreassen Jonas jonand1@mosseskolen.no
Arnesen Inger Lise inger.lise.arnesen@mosseskolen.no
Arntzen Renate renate.arntzen@mosseskolen.no
Arshad Uzma uzma.arshad@mosseskolen.no
Bergstrøm Petter petter.bergstrom@mosseskolen.no
Bortne Svein Gøran svein.goran.bortne@moss.kommune.no
Bruheim Marianne marianne.bruheim@mosseskolen.no
Bugten Torunn torunn.bugten@mosseskolen.no
Busch Alexander alexander.busch@mosseskolen.no
Christiansen Linda J. linda.christiansen@mosseskolen.no
Danielsen Tone tone.danielsen@moss.kommune.no
Drevsjømoen Pål pal.drevsjomoen@mosseskolen.no
Ekelund Janne janne.ekelund@mosseskolen.no
Elloumi Ammar ammar.elloumi@mosseskolen.no
Eriksen Marie Elisabeth marie.elisabeth.eriksen@mosseskolen.no
Eriksen Lars Erik lars.erik.eriksen@mosseskolen.no
Eriksson Cecilie Jun cechen@mosseskolen.no
Erlandsen Laila laila.erlandsen@mosseskolen.no
Fredvang Hilde Bjerkan hilde.bjerkan.fredvang@mosseskolen.no
Gravningsmyhr Tonje tonje.gravingsmyhr@mosseskolen.no
Gregersen Tina Margrethe tina.margrethe.gregersen@mosseskolen.no
Haakonsen Mona Kathrin Lindquist monaha@mosseskolen.no
Haaland Andreas andreas.haaland@mosseskolen.no
Hagen Irene irene.hagen@mosseskolen.no
Hagen Synnøve synnove.hagen@mosseskole.no
Hansen Anders anders.hansen@moss.kommune.no
Hansen Torgeir torgeir.hansen@mosseskolen.no
Heimdahl Lene lenkar@mosseskolen.no
Hoff Vibeke Therese vibeke.therese.hoff@mosseskolen.no
Hverven Hilde hilde.hverven@mosseskolen.no
Høsøien Susanne susanne.hosoien@mosseskolen.no
Høsøien Geir Frode geir.hosoien@moss.kommune.no
Høvik Lisbeth lisbeth.hovik@mosseskolen.no
Jensen Marianne Ekman marjen3@mosseskolen.no
Jensen Ole Borge olejen@mosseskolen.no
Johnsen Hanne hanne.johnsen@mosseskolen.no
Johnsen Oda odajoh@mosseskolen.no
Juliussen Anders anders.juliussen@mosseskolen.no
Jørgensen Dagrun dagrun.jorgensen@mosseskolen.no
Jørgensen Linda Katrine Lødeng lindaso@mosseskolen.no
Kjenslie Susanne susanne.kjenslie@mosseskolen.no
Knudsen Hilde Margrethe hilde.knudsen@mosseskolen.no
Knudsen Helen Steen helen.steen.knudsen@mosseskolen.no
Kristiansen Linn linkri2@mosseskolen.no
Linnemørken Linn Cathrin linlin@mosseskolen.no
Losoa Karen Ellingsen karen.ellingsen.losoa@mosseskolen.no
Lund Marianne Johannessen marlun3@mosseskolen.no
Lundberg Øivind oivind.lundberg@mosseskolen.no
Madsen Siw-Anita siv-anita.madsen@mosseskolen.no
Meling Silje silje.meling@mosseskolen.no
Melvold Tore tore.melvold@mosseskolen.no
Moen Helen helen.moazzem@moss.kommune.no
Nilsen Liv Betty liv.betty.nilsen@moss.kommune.no
Nygaard Birgith birgith.nygaard@mosseskolen.no
Petersen Hilde Berg hilpet@mosseskolen.no
Rismark Gustav gustav.rismark@mosseskolen.no
Roos Niclas Willy niclas.roos@mosseskolen.no
Rosmo Karen Synnøve karen.rosmo@mosseskolen.no
Sannes Jenny jenny.sannes@mosseskolen.no
Skullerud Merethe merethe.skullerud@mosseskolen.no
Solbakken-Thømt Marit marit.solbakken-thomt@mosseskolen.no
Solerød Hildegunn hildegunn.solerod@mosseskolen.no
Sparby Camilla camilla.sparby@mosseskolen.no
Sætrang Håkon hakon.satrang@moss.kommune.no
Thomassen Eirin Bretun eirin.bretun.thomassen@mosseskolen.no
Tobiassen Anna-Karin anna-karin.tobiassen@mosseskolen.no
Torjussen Unn Sundell unn.sundell.torjussen@moss.kommune.no
Trondsen Tor tor.trondsen@mosseskolen.no
Valdal Pål Brede pal.valdal@moss.kommune.no
Vo Vivian Ngoc vivian.ngoc.vo@mosseskolen.no
Vårum Odd Martin odd.martin.varum@mosseskolen.no
Watndal Ida ida.watndal@mosseskolen.no
Wensell Linda linda.wensell@mosseskolen.no
Øzdemir Olcay olcay.ozdemir@mosseskolen.no
Fant du det du lette etter?