Ansatte Melløs skole

Ledelse Melløs skole
Stilling Navn telefon mobil e-post
Rektor Anne-Grethe Moe 69248297 91146713 Anne.Grethe.Moe@moss.kommune.no
Avdelingsleder 1.-2.trinn - SFO Lillan Stephansen-Smith 69248285 48270467 Lillan.Stephansen-Smith@moss.kommune.no
Avdelingsleder 3.-5. trinn - IKT Ina Linnea Bakkeslett 99017792 Ina.Linnea.Bakkeslett@moss.kommune.no
Avdelingsleder 6.-7.trinn Jan Anders Syvertsen 93499677 Jan.Anders.Syvertsen@moss.kommune.no
Andre kontaktpersoner Melløs skole
Stilling Navn telefon e-post
Saksbehandler Kari Setsaas Viggen 69248284 Kari.Setsaas.Viggen@moss.kommune.no
Helsesøster Hilde K. Kristiansen 45974647 Hilde.Kristine.Kristiansen@moss.kommune.no
Lærere Melløs skole
Fornavn Etternavn Trinn Funksjon E-post
Frode Aasen 5. kontaktlærer frode.aasen@mosseskolen.no
Martha Almåsbakk 1. kontaktlærer martha.almasbakk@mosseskolen.no
Vibeke Brask Andreassen 4. kontaktlærer vibeke.brask.larsen@mosseskolen.no
Jens Ellef Andresen 5. kontaktlærer jens.ellef.andresen@mosseskolen.no
Lill Wenche Bartholdsen 3. kontaktlærer lill.bartholdsen@mosseskolen.no
Emily Bjerk 2. kontaktlærer emibje@mosseskolen.no
Rakel Thorvaldsen Fossum faglærer rakel.fossum@mosseskolen.no
Julie Gipling 1. kontaktlærer julie.gipling@mosseskolen.no
Ann Britt J. Halvorsen 4. kontaktlærer annbritt.halvorsen@mosseskolen.no
Lisbeth Synnøve Jacobsen faglærer lisbet.jacobsen@mosseskolen.no
Margrethe Jacobsen 1. kontaktlærer margrethe.jacobsen@mosseskolen.no
Helene Larsen 6. kontaktlærer helene.larsen@mosseskolen.no
Tiril Lindberg permisjon tiril.lindberg@mosseskolen.no
Ørjan Moen 7. kontaktlærer orjan.moen@mosseskolen.no
Anne Skaar Nordby 2. kontaktlærer annnor1@mosseskolen.no
Merethe Kristin Nordmo 6. kontaktlærer merethe.kristin.nordmo@mosseskolen.no
Torgeir Olsen 3. kontaktlærer torgeir.olsen@mosseskolen.no
Therese Andersen Palm faglærer thepal@mosseskolen.no
Lise Pedersen faglærer lise.pedersen@mosseskolen.no
Jeanette Sagen 5. kontaktlærer jeanette.sagen@mosseskolen.no
Øivind Andor Sederholm 6. kontaktlærer oivind.sederholm@mosseskolen.no
Tone Linn Reed Solvang 3. kontaktlærer tonsol@mosseskolen.no
Laila Svan 4. kontaktlærer laila.svan@mosseskolen.no
Karianne Svenkerud 5. kontaktlærer karianne.svenkerud@mosseskolen.no
Oda Thompson 7. kontaktlærer oda.thompson@mosseskolen.no
Ingjerd Kathrine Trømborg faglærer ingjerd.kathrine.tromborg@mosseskolen.no
Jens Christian Westheim-Karlsen 7. kontaktlærer jens.christian.westheim-karlsen@mosseskolen.no
Vibeke Westheim-Karlsen 2. kontaktlærer vibekewe@mosseskolen.no
Fant du det du lette etter?