Ansatte Melløs skole

Ledelse Melløs skole
Ledelse Melløs skole
Stilling Navn telefon mobil e-post
Rektor Anne-Grethe Moe 69248297 91146713 Anne.Grethe.Moe@moss.kommune.no
Avdelingsleder 1.-2.trinn - SFO Lillan Stephansen-Smith 69248285 48270467 Lillan.Stephansen-Smith@moss.kommune.no
Avdelingsleder 3.-5. trinn - IKT Ina Linnea Bakkeslett 99017792 Ina.Linnea.Bakkeslett@moss.kommune.no
Avdelingsleder 6.-7.trinn Jan Anders Syvertsen 93499677 Jan.Anders.Syvertsen@moss.kommune.no
Andre kontaktpersoner Melløs skole
Andre kontaktpersoner Melløs skole
Stilling Navn telefon e-post
Merkantil Linn E. B. Larsen 69248284 linn.elisabeth.bartminski.larsen@moss.kommune.no
Helsesøster Hilde K. Kristiansen Hilde.Kristine.Kristiansen@moss.kommune.no
Lærere Melløs skole
Lærere Melløs skole
Fornavn Etternavn Trinn Funksjon E-post
Frode Aasen 3. kontaktlærer frode.aasen@mosseskolen.no
Jens Ellef Andresen 6. kontaktlærer jens.ellef.andresen@mosseskolen.no
Lill Wenche Bartholdsen 4. kontaktlærer lill.bartholdsen@mosseskolen.no
Emily Bjerk 3. kontaktlærer emibje@mosseskolen.no
Rakel Thorvaldsen Fossum faglærer rakel.fossum@mosseskolen.no
Lisbeth Synnøve Jacobsen faglærer lisbet.jacobsen@mosseskolen.no
Margrethe Jacobsen 2. kontaktlærer margrethe.jacobsen@mosseskolen.no
Helene Larsen 7. kontaktlærer helene.larsen@mosseskolen.no
Tiril Lindberg 1. kontaktlærer tiril.lindberg@mosseskolen.no
Ørjan Moen 4. kontaktlærer orjan.moen@mosseskolen.no
Anne Skaar Nordby 5. kontaktlærer annnor1@mosseskolen.no
Merethe Kristin Nordmo 7. kontaktlærer merethe.kristin.nordmo@mosseskolen.no
Torgeir Olsen 4. kontaktlærer torgeir.olsen@mosseskolen.no
Therese Andersen Palm faglærer thepal@mosseskolen.no
Lise Pedersen 6. kontaktlærer lise.pedersen@mosseskolen.no
Elise Rokstad faglærer elisve1@mosseskolen.no
Jeanette Sagen 6. kontaktlærer jeanette.sagen@mosseskolen.no
Øivind Andor Sederholm 7. kontaktlærer oivind.sederholm@mosseskolen.no
Laila Svan 5. kontaktlærer laila.svan@mosseskolen.no
Karianne Svenkerud 6. kontaktlærer karianne.svenkerud@mosseskolen.no
Oda Thompson 5. kontaktlærer oda.thompson@mosseskolen.no
Ingjerd Kathrine Trømborg 2. kontaktlærer ingjerd.kathrine.tromborg@mosseskolen.no
Jens Christian Westheim-Karlsen 1. kontaktlærer jens.christian.westheim-karlsen@mosseskolen.no
Vibeke Westheim-Karlsen 3. kontaktlærer vibekewe@mosseskolen.no
Fant du det du lette etter?