Ansatte Bytårnet skole

Bytårnet skoles ledelse
Stilling Navn Telefon Mobil
Rektor Bodil Orm 69248370 95176393
Avdelingsleder (SFO/1.-4.trinn) Anita Marie Osvik 69248176 92853834
Avdelingsleder(8.trinn/Globus) Rikke Willadssen 69248390 97769895
Avdelingsleder(5.-7.trinn/IT-ansvarlig) Elise Helgesen Aakre 69248278 91788090
Avdelingsleder(9.-10.trinn) Stein-Håkon Thorp 69248171 95174680
Bytårnet skole andre kontaktpersoner
Navn Stilling e-post telefon
Ruth Lillian Seger Saksbehandler E-post 69248170
Peggy Kjerrgård Wilskow Rådgiver E-post 96949351
Agnieszka Kluczynska SFO kontakt 69248174 46828816
Trine Lauvsnes Helsesøster E-post 97014916
Signe Kristin Kongstein Helsesøster e-post
Andre kontaktpersoner med telefon på skolen

 

Ansatte Bytårnet skole

Aakre

Elise Helgesen

Avdelingsleder 5.-7.trinn

elise.aakre@moss.kommune.no

Abrahamsen

Annikki S. 

Lærer

annikkisa@mosseskolen.no

Al-Ani

Zehra Tospråklig lærer - arabisk zehala@mosseskolen.no
Amundsen

Jakob Ryen

Lærling SFO jakob.ryen.amundsen@moss.kommune.no

Bakke

Kjersti  

Lærer

kjerstiba@mosseskolen.no

Belden

Linda  

Lærer

lindabe@mosseskolen.no

Bertheussen

Elena  

Lærer

elenabe@mosseskolen.no

Blix

Anne  

Lærer

annbli@mosseskolen.no

Egeh

Ayan  

Tospråklig lærer - Somali

ayan.m.egeh@mosseskolen.no

Elden Tone Beate Knutsen

Lærer

tone.beate.knutsen.elden@mosseskolen.no

Eriksen

Daniela Tospråklig lærer - Bulgarsk daniela.eriksen@mosseskolen.no

Eriksson

Cecilie Jun Lærer cechen@mosseskolen.no

Ernø

Lise Mette Wilskow Assistent lise.mette.wilskow.johansen@mosseskolen.no
Fenre Torkel SFO

torkel.fenre@mosseskolen.no

Fjeldbo

Jorun  

Lærer

jorunfj@mosseskolen.no

Frydenlund

Mona Lærer monfry@mosseskolen.no

Gjerlaugsen

Katrine Lærer katmik@mosseskolen.no

Graftaas

Kristoffer Lærer krigra@mosseskolen.no

Gran

Nils Henrik

Lærer

nilshgr@mosseskolen.no

Gundersen

Jon  

Lærer

jongu@mosseskolen.no

Hansen

Linn Therese 

Lærer

linkri1@mosseskolen.no

Hassum-Olsen

Merete  

Lærer

meretehol@mosseskolen.no

Henriksen

Oksana  

Lærer

oksanahe@mosseskolen.no

Hermansen

Yvonne  

Lærer

yvonnehe@mosseskolen.no

Idland

Siw Anett  

Lærer

siw-anettid@mosseskolen.no

Jacobsen

Grete  

Lærer

greteja@mosseskolen.no

Jahic

Ajsela SFO ajsela.jahic@mosseskolen.no

Jegleim

Lise Lærer lise.jegleim@mosseskolen.no

Johannessen

Sussan  

Lærer

sussanjo@mosseskolen.no

Kalemkeridou

Chrysovalantou

Tospråklig lærer - gresk chrkal@mosseskolen.no

Kjæserud

Kamilla Lærling - SFO kamilla.kjaeserud@moss.kommune.no

Klausen

Gitte Dahlin Lærer gitteda@mosseskolen.no
Kluczynska  Agnieszka 

SFO-kontakt

agnieszka.kluczynska@mosseskolen.no

Kristiansen

Tron 

Lærer

tronkr@mosseskolen.no

Larsen

Embjørg

Lærer

embjorghla@mosseskolen.no

Larsen Gard Ove Lærer

garlar@mosseskolen.no

Leines

Vegard Lærer veglei@mosseskolen.no

Leiro

Marie Anette Hagen Lærer marie.anette.hagen@mosseskolen.no

Lerma

Maria Soledad Moreno Etter skoletid marie.soledad.moreno.lerma@mosseskolen.no

Lislerud

Charlotte  

Lærer

chalis@mosseskolen.no

Mamshi

Alan SFO mamshi.arman@moss.kommune.no

Melheim

Anne Helen

Lærer

anneme@mosseskolen.no

Melheim

Mona Yvonne

Lærer

moname@mosseskolen.no

Mohamud

Ayan Mohamed

Tospråklig lærer - Somali

ayamoh@mosseskolen.no

Munkvold

Heidi Johanne

Lærer

heidi.johanne.munkvold@mosseskolen.no

Mustafa Payman Abdul Aziz Tospråklig lærer - arabisk/kudisk paymus@mosseskolen.no

Nguyen

Thi Nghia 

Tospråklig lærer - Vietnamesisk

thi.nghia.nguyen@mosseskolen.no

Nærum

Ellen Kristine

Lærer

ellenne@mosseskolen.no

Olsen

Ingun Nedal 

Lærer

ingunnol@mosseskolen.no

Omed

Hamid

Tospråklig lærer - innføringsklasse  

Orm

Bodil  

Rektor

bodil.orm@moss.kommune.no

Osvik

Anita

Avd.leder 1.-4.trinn og SFO

anita.marie.osvik@moss.kommune.no

Pedersen

Huma  

Lærer

humape@mosseskolen.no

Perez

Cecilie Van Der Hagen

Lærer

ceciliepe@mosseskolen.no

Pettersen-Dahl

Maren Lærer marpet@mosseskolen.no

Qadeer

Fazal  

Tospråklig lærer - Urdu

fazaleqa@mosseskolen.no

Raaen

Ida  

Lærer

idakra@mosseskolen.no

Raja

Ghazala Kausar

Lærer

ghazalara@mosseskolen.no

Ramleth

Jannike Ortell 

Lærer

jannikera@mosseskolen.no

Riis

Anne Cathrine Lærer anne.cathrine.riis@mosseskolen.no

Rogan

Aphinya  

Tospråklig lærer - Thai

aphinyaro@mosseskolen.no

Saastad

Daniel A. 

Lærer

danielasa@mosseskolen.no

Sadiku

Alketa  

Lærer

alketasa@mosseskolen.no

Salehrad

Ibrahim  

Tospråklig lærer - Kurdisk, arabisk, farsi

ibrahimsa@mosseskolen.no

Sauge Lars Petter

Lærer

larsau@mosseskolen.no
Schultz Vetle A.

Lærer

vetle.a.aschultz@mosseskolen.no

Sekkelsten

Kristin

Lærer

kristinse@mosseskolen.no

Simonsen

Atle  

Lærer

atlsim@mosseskolen.no

Skappel Grania

Lærer

grania.skappel@mosseskolen.no

Stivang

Heidi

Lærer

heisti@mosseskolen.no

Sunde

Karine  

Lærer

karinelsu@mosseskolen.no

Szpak

Renata  

Tospråklig lærer - Polsk

renatasz@mosseskolen.no

Sæter

Elin Solberg 

Lærer

elinsa@mosseskolen.no

Sønnesyn

Gro  

Lærer

groso@mosseskolen.no

Tangen

Terje

Assistent tertan@mosseskolen.no

Thorp

Stein Haakon 

Avd.leder 9. og 10. trinn

stein.h.thorp@moss.kommune.no

Trondsæter

Malene

Lærer maltro@mosseskolen.no

Viniarskiene

Elinga  

Tospråklig lærer - Litauisk

elinga.viniarskiene@mosseskolen.no

Walle

Didrik Carlsen

SFO didrik.carlsen.walle@mosseskolen.no
Wilhelmsen

Aylin Madelen

Lærer aylwil@mosseskolen.no

Willadssen

Rikke  

Avd.leder 8.trinn/Globus

rikke.thorbjornsen.willadssen@moss.kommune.no

Wilskow

Peggy Kjerrgård

Lærer/rådgiver

peggywi@mosseskolen.no

Woll

Ruth Lillian 

Saksbehandler

ruth.lillian.woll@moss.kommune.no

Wulvig

Nina  

Lærer

ninawu@mosseskolen.no

Yasin Samina SFO

samina.yasin@mosseskolen.no

Ødegård Stian Syverud Lærer stian.siljehaug.odegard@mosseskolen.no

Øzdemir

Olcay  

Tospråklig lærer - Tyrkisk

olcayoz@mosseskolen.no

Fant du det du lette etter?