Ansatte Åvangen skole

Åvangen skoles ledelse
Åvangen skoles ledelse
Stiling: Navn: Telefon: Mobil:
Rektor og leder for SFO Mona Irene Grindal 69 24 84 79 993 02 678
Avdelingsleder 1. - 3.trinn + SFO Kjersti Navestad Bådsvik 69 2484 74 41214424
Avdelingsleder 4. - 7.trinn Geir Johansen 69 24 82 90 412 54 767
Åvangen andre kontaktpersoner
Åvangen andre kontaktpersoner
Navn stilling telefon
Tove Lunde Aas Saksbehandler 69248448
Gry de Mik Helsesøster 96948402
Laila Suleng SFO kontakt
Åvangen skole ansatte
Åvangen skole ansatte
Etternavn Fornavn E-post
Aas Tove Lunde tove.lunde.aas@moss.kommune.no
Andersen Roland Moi roland@mosseskolen.no
Davidsen Reidun reidav@mosseskolen.no
de Mik Gry gry.de.mik@moss.kommune.no
Ekhaugen Brede Johan breekh@mosseskolen.no
Eriksen Petter Lund petter.lund.eriksen@mosseskolen.no
Follestad Jørund jorund.follestad@mosseskolen.no
Godønes Erika Iren G. erigod@mosseskolen.no
Grønlie Kristine krigro@mosseskolen.no
Grindal Mona Irene mona.irene.grindal@moss.kommune.no
Guttulsrød Britt H.D. britt.hd.guttulsrod@mosseskolen.no
Halvorsen Lisa lisa.halvorsen@mosseskolen.no
Henæs Lillan Renate lillan.renate.henaes@mosseskolen.no
Helgeland Holger holhel@mosseskolen.no
Innset Elizabeth eliinn@mosseskolen.no
Johansen Geir geir.johansen@moss.kommune.no
Johansen Elisabeth Repstad elisabeth.brask.johansen@mosseskolen.no
Kallum Bente bente.kallum@mosseskolen.no
Klausen Ellen ellen.klausen@mosseskolen.no
Knoll Lise Brevik lise.brevik.knoll@mosseskolen.no
Kristiansen Anja anjkri@mosseskolen.no
Kvien Rita Tove Berntsen rita.tove.berntsen.kvien@mosseskolen.no
Leknes Katrine katrine.leknes@mosseskolen.no
Magnussøn Anne anne.magnusson@mosseskolen.no
Moen Cathrine Bakke cathrine.bakke.moen@mosseskolen.no
Myhre Hallgeir hallgeirmy@mosseskolen.no
Olsen Elizabeth Slotthag elizabeth.slotthag.olsen@mosseskolen.no
Pettersen Lene Jansen lene.jansen.pettersen@mosseskolen.no
Sandbæk Kristin H. kristin.halland.sandbaek@mosseskolen.no
Smestad Bente bente.smestad@mosseskolen.no
Suleng Laila laila.suleng@mosseskolen.no
Syversen Malene Lien malene.syversen@moss.kommune.no
Vågen Marianne marianne.vagen@mosseskolen.no
Fant du det du lette etter?