Ansatte Åvangen skole

Åvangen skoles ledelse
Stiling: Navn: Telefon: Mobil:
Rektor og leder for SFO Mona Irene Grindal 69 24 84 79 993 02 678
Avdelingsleder 1. - 3.trinn + SFO vakant 69 2484 74
Avdelingsleder 4. - 7.trinn Geir Johansen 69 24 82 90 412 54 797
Åvangen andre kontaktpersoner
Navn stilling telefon
Mona Furuberg Saksbehandler 69248448
Hilde Kristiansen Helsesøster 45974647
Laila Suleng SFO kontakt
Åvangen skole ansatte
Etternavn Fornavn E-post
Aas Thor Ivar
Angeloff Oddrun Helene oddrun.helene.borgersen@mosseskolen.no
Dahl Reidun K. reidav@mosseskolen.no
Eriksen Petter Lund petter.lund.eriksen@mosseskolen.no
Follestad Jørund jorund.follestad@mosseskolen.no
Furuberg Mona mona.furuberg@moss.kommune.no
Grindal Mona Irene mona.irene.grindal@moss.kommune.no
Guttulsrød Britt H.D. britt.hd.guttulsrod@mosseskolen.no
Haslerud Vegard vegard_haslerud_92@hotmail.com
Henæs Lillan Renate lillan.renate.henaes@mosseskolen.no
Hønstvedt Erik errrek@hotmail.com
Johansen Geir geir.johansen@moss.kommune.no
Johansen Elisabeth Brask elisabeth.brask.johansen@mosseskolen.no
Kallum Bente bente.kallum@mosseskolen.no
Klausen Ellen ellen.klausen@mosseskolen.no
Knoll Lise Brevik lise.brevik.knoll@mosseskolen.no
Kolsrud Tone tone.kolsrud@mosseskolen.no
Kristiansen Hilde Kristine hilde.kristine.kristiansen@moss.kommune.no
Kure Åse-Line ase-line.kure@moss.kommune.no
Kvien Rita Tove Berntsen rita.tove.berntsen.kvien@mosseskolen.no
Leknes Katrine katrine.leknes@mosseskolen.no
Leknes Oskar oskar.leknes@outlook.com
Magnussøn Anne anne.magnusson@mosseskolen.no
Moen Cathrine Bakke cathrine.bakke.moen@mosseskolen.no
Næss Alexander naessalexander@gmail.com
Olsen Elizabeth Slotthag elizabeth.slotthag.olsen@mosseskolen.no
Orm Cathrine cathrine.orm@mosseskolen.no
Pettersen Lene Jansen lene.jansen.pettersen@mosseskolen.no
Skogen Erik Andre
Skovholt Kristin Friis kristin.friis.skovholt@mosseskolen.no
Smestad Bente bente.smestad@mosseskolen.no
Stubbrud Alf Kåre alf.kare.stubbrud@mosseskolen.no
Suleng Laila laila.suleng@mosseskolen.no
Syversen Malene Lien malene.syversen@moss.kommune.no
Søholt Yngvil yngvils@gmail.com
Tysild Jostein tysild@gmail.com
Vågen Marianne marianne.vagen@mosseskolen.no
Wilhelmsen Anine Pedersen
Fant du det du lette etter?