Ansatte Åvangen skole

Åvangen skoles ledelse
Stiling: Navn: Telefon: Mobil:
Rektor og leder for SFO Mona Irene Grindal 69 24 84 79 993 02 678
Avdelingsleder 1. - 3.trinn + SFO Kjersti Navestad Bådsvik 69 2484 74 41214424
Avdelingsleder 4. - 7.trinn Geir Johansen 69 24 82 90 412 54 767
Åvangen andre kontaktpersoner
Navn stilling telefon
Tove Lunde Aas Saksbehandler 69248448
Gry de Mik Helsesøster 96948402
Laila Suleng SFO kontakt
Åvangen skole ansatte
Etternavn Fornavn E-post
Aas Tove Lunde tove.lunde.aas@moss.kommune.no
Borgersen Oddrun Helene oddrun.helene.borgersen@mosseskolen.no
Davidsen Reidun reidav@mosseskolen.no
Eriksen Petter Lund petter.lund.eriksen@mosseskolen.no
Follestad Jørund jorund.follestad@mosseskolen.no
Henanger Charlotte charlotte.henanger@mosseskolen.no
Grindal Mona Irene mona.irene.grindal@moss.kommune.no
Guttulsrød Britt H.D. britt.hd.guttulsrod@mosseskolen.no
Halvorsen Lisa lisa.halvorsen@mosseskolen.no
Henæs Lillan Renate lillan.renate.henaes@mosseskolen.no
Johansen Geir geir.johansen@moss.kommune.no
Johansen Elisabeth Brask elisabeth.brask.johansen@mosseskolen.no
Kallum Bente bente.kallum@mosseskolen.no
Klausen Ellen ellen.klausen@mosseskolen.no
Knoll Lise Brevik lise.brevik.knoll@mosseskolen.no
Kolsrud Tone tone.kolsrud@mosseskolen.no
de Mik Gry gry.de.mik@moss.kommune.no
Kure Åse-Line ase-line.kure@moss.kommune.no
Kvien Rita Tove Berntsen rita.tove.berntsen.kvien@mosseskolen.no
Leknes Katrine katrine.leknes@mosseskolen.no
Leknes Oskar oskar.leknes@outlook.com
Magnussøn Anne anne.magnusson@mosseskolen.no
Moen Cathrine Bakke cathrine.bakke.moen@mosseskolen.no
Næss Alexander naessalexander@gmail.com
Olsen Elizabeth Slotthag elizabeth.slotthag.olsen@mosseskolen.no
Pettersen Lene Jansen lene.jansen.pettersen@mosseskolen.no
Sandbæk Kristin H. kristin.halland.sandbaek@mosseskolen.no
Smestad Bente bente.smestad@mosseskolen.no
Stubbrud Alf Kåre alf.kare.stubbrud@mosseskolen.no
Suleng Laila laila.suleng@mosseskolen.no
Syversen Malene Lien malene.syversen@moss.kommune.no
Søholt Yngvil yngvils@gmail.com
Tysild Jostein tysild@gmail.com
Vågen Marianne marianne.vagen@mosseskolen.no
Anonsen Beate beaano@mosseskolen.no
Fant du det du lette etter?